hakkımızda
BİZ KİMİZ? /
KREATİVE REKLAM AJANSI
GEÇMİŞİMİZ
2010 yılında başladığımız tasarım hayatımıza birçok müşterimizin kurumsal ihtiyaçlarına çözüm ürettik.Profesyonel ekibimiz ile şimdi de UMD Reklam çatısı altına iş hayatımıza Dijital baskı bölümümüzüde ekleyerek devam ediyoruz.Tasarım konusundaki tecrübelerimizi baskı ile birleştirdik.Tecrübeli uygulama ekibimiz ile hatasız,hızlı ve çözüm odaklı işlere imza atıyoruz.
NELER YAPARIZ?
Dijital baskı sektöründe iç ve dış mekan reklam hizmeti sunmaktayız.Yapışkanlı folyo , vinil, one way vision, mesh gibi meteryallere baskı yapmaktayız.Folyo kesim ve baskes ile istenilen renkte ve boyutta kesim yapmaktayız.Ayrıca matbaa ürünleri ,grafik ve web tasarım hizmeti de sunmaktayız.
HEDEFİMİZ?
Gittikçe büyüyen ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermenin peşindeyiz.Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz...
hakkımızda

Dijital Baskı

İç mekan kalitesinde ekonomik fiyatlı dijital baskı hizmetleri sunmaktayız.Folyo,vinil,one way,mesh,baskes,folyo harf kesim hizmetlerimizden bazıları.

Fuar Stand Giydirme

İhtiyacınız olan tüm fuar stand reklam işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz.Fuar standları için folyo baskı,ışıklı-ışıksız strafor logo,vinil,mesh,baskes,harf kesim ve diğer reklam hizmetlerini vermekteyiz.

Grafik Tasarım

Uzman kadromuz ve yetenekli ellerimizle düşüncelerinizi bilgi ile birleştirip görsel olarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.Logo veya tüm tasarım çalışmaları hizmeti vermekteyiz.

Web Tasarım

Sizde online ortamda varolmak istiyorsanız,ürünlerinizi tanıtmak ve biz burdayız demek istiyorsanız size bu konudada yardımcı oluyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ? /İşte Nedenlerimiz -->
İşinde özverili ve düzenli bir çalışma anlayışımız var
Sektördeki tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetle, sizleri bir adım öne taşıyoruz.<
Alanında tecrübeli ekibimizle fark yaratıyoruz.
Şimdi iletişime geç...
  • DİJİtal baskı
  • Uygulama
  • Matbaa Hİzmetlerİ
  • Grafİk Tasarım
  • Web Tasarım
  • Müşterİ İLİŞKİLERİ