One Way Vision Baskı

Reklamcılık sektöründe sıklıkla tercih edilen one way vision baskı, özellikle camlı yüzeylere uygulanan bir baskı çeşitidir. Dış mekân kullanımlarında etkili sonuçlar almak isteyen firmaların tercihleri arasında yer alır. Kullanım alanları oldukça fazla olan bu baskı çeşidini mağaza vitrinlerinde, eczanelerde kısacası indirim içerikli tüm markaların girişlerinde görebilirsiniz. Uzun vadede sorunsuz bir reklamcılık baskısı olarak tercih edilen bu baskı çeşiti dış mekân tasarımları ile uygundur. Oldukça da ekonomik olması tercih edilme boyutunda oldukça büyük etkendir. Kısa bir sürede hedeflenen kitleye ulaşmak isteyen markaların tercih ettiği bir yöntemdir. En etkili en ekonomik reklam yöntemleri arasında olması reklamcılık sektöründe bu baskı çeşitini daha popüler hale getirmektedir.

One Way Vision Baskının Kullanım Alanları

Markalaşma yolunda hedef belirlediyseniz eğer bu durumda etkili reklam yöntemlerini tercih etmeniz gerekir. One way vision baskı yüksek katlı ve tamamı camlı olan yapılar için ideal bir yöntemdir. Yapının tümüne bir giydirme yapılacağı için hedeflenen kitleye ulaşmanız daha kısa sürede gerçekleşir. Bunun yanı sıra etkili sloganlarınız ile tercih edilme ihtimallerinizi arttırabilirsiniz. Kullanım alanları genellikle dikkat çekici noktalardır. Her mekâna ve her sektöre uyum sağlayan reklamcılık yöntemidir. Delikli folyo olarak da bilinen bu baskı yapışkanlı PVC ile yapılmaktadır. Birinci sınıf materyaller kullanarak baskıyı gerçekleştirmek bu manada oldukça önemlidir. Güneş ışınlarından tutun da en kötü hava şartlarına karşı direnç gösterebilecek özelliklerde malzemeler kullanılırsa firma profilinizin zedelenmemesi de mümkündür.


One Way Vision Baskının Avantajları

One way vision baskının kullanım alanları camlı yüzeylerdir. Baskı yapılan yapının iç tarafından baktığınız zaman dışarıyı görebilirken dışarıdan bakanın içeriyi görmediği özellikleri kapsar. One way vision baskı uzun vadede reklam sorunlarınıza en iyi çözüm olabilir. Bunun dışında açık hava reklam kategorisinin en etkili yöntemleri arasında yer alır. İşletmenizi istediğiniz konuma getirebilmeniz açısından büyük avantaj sağlar. Modern görünümlü olması yaşam şeklimize ayak uydurması hususunda ön planda yer alan bir özelliğidir. İstediğiniz boyutlarda tasarlayıp uygulatabileceğiniz bir baskıdır.

One Way Vision Baskı Kullanım Şekli

0,15-2,20 mm kalınlığındaki PVC malzemesinin beyaz yüzeye uygulanması olarak bilinir. Zeminin beyaz olması one way vision baskı yöntemi için oldukça önemlidir. Resimlerin netliği açısından folyonun delik çaplarının küçük olması da etkili reklam yöntemi açısından önemli bir konudur. Dış mekân afişlerinde olduğu gibi dayanıklılık açısından solvent bazlı boyalar tercih edilmektedir. Solvent bazlı boyaların özelliği gereği yapılan reklam afişinizin 1 ila 6 yıl ömrünün olduğunu bildirmek isteriz. Bu süreçten sonra yapı üzerinden afişinizin çıkarılması oldukça basittir. Kısa sürede ve iz bırakmadan uzman firmalar aracılığıyla çıkarılabilir.

Son zamanlarda sıklıkla görebildiğiniz one way vision baskı, reklamlarınızı daha kaliteli yapabilmeniz hususunda reklamcılık sektöründe oldukça popüler bir yöntemdir. PVC üzerine yapılan dijital baskı yöntemi olarak da düşünebileceğiniz bu baskı yönteminin çözünürlüğü dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Resim ne kadar büyütülürse o kadar çözünürlükte belirsizlikler meydana gelir. Bu yüzden tercih edeceğiniz firmanın tasarım konusunda profesyonel olmasına dikkat etmelisiniz. Öncelikle reklam için tasarım yapılmadan uygulanacak alanın resmi çekilir. Bilgisayar ortamında reklamınızı uygulanabilir hale getirdikten sonra baskı yapılmaya karar verilir. Daha net bir görünüm kazanan reklamınız uygulama alanında yapıştırılır. Oldukça estetik görünümü sayesinde başarılı işlere imza atabileceğiniz bir reklam yöntemidir. Bu baskı yöntemi ile hazırlanan reklamlarınız için yapacağınız giderlerini kısa sürede amorti edeceğinize emin olabilirsiniz.